محل تبلیغات شما
زمانی که من و مسافرم  وارد کنگره شدیم در اوج تاریکی‌ها، ظلمت، نادانی و جهلبودیم. او در ظلمت فرورفتن در مواد مخدر و من در جهل چگونه خارج شدن از اینتاریکی. این آتش ویرانگر شعله می‌کشید و با خود زندگی ما را به سمت ویرانی و نابودی می‌برد و ما تلاش می‌کردیم تا راهی به سمت نور و روشنایی پیدا کنیم.

خوشبختانه خواست و فرمان الهی بر این قرار گرفت که با کنگره 60 آشنا شویم. به کنگره آمدیم و با مفهوم مسافر، همسفر، راهنما، مرزبان، لژیون و .آشنا شدیم. در کارگاه‌های آموزش هفتگی در مورد دستور جلسات که صحبت می‌شد،متوجه شدم این دستور جلسات بر مبنای نیاز مسافران و همسفران انتخاب‌شده وپشت آنها تفکر و تعقل و یک ژرف‌اندیشی عمیق وجود دارد که باعث می‌شوند مارا از سمت جهل و تاریکی به سمت دانایی و روشنایی هدایت کنند و موجب کشفحقایق قوانین هستی و خودشناسی و خداشناسی و هدایت ما به سمت قدرت مطلقمی‌شوند.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

سمت ,جهل ,کنگره ,هدایت ,روشنایی ,جلسات ,به سمت ,شدیم در ,دستور جلسات ,و با ,و روشنایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sulmaurepkest Blanca's page سردارعمران پستی هشجین authentic jerseys wholesale unlupertrea بانوی بصیرت س مطالب اینترنتی ساعت مچی ارزان زنانه دخترانه قهوه ای سبز فسفری گلبرگی 2020 Marian's site steraberbeo