محل تبلیغات شما
اساس کار کنگره ٦٠ بر مبنای آموزش و خدمت بنیان نهاده شده است و منابع آموزشی در کنگره ٦٠ به ترتیب اهمیت عبارت‌اند از:
١-کتاب  عبور از منطقه ٦٠ درجه زیر صفر
٢- کتاب عشق (وادی‌ها)
٣-جهان‌بینی و جزوات آموزشی

با توجه به اینکه هرکدام از این منابع، دارای مباحثی هستند که برای هرکدام از اعضاء در هر مرحله از سفر خود که باشند، ممکن است کمی سنگین و نیاز بهتوضیح و بسط مطلب داشته باشند، جناب مهندس با درایت و ابتکارشان، یک روز در هفته، مبحثی را انتخاب نموده و در مورد آن موضوع به‌تفصیل صحبت می‌کنند که سخنان ایشان در قالب سی دی هفته به‌دست اعضاء می‌رسد و مسافران و همسفرانباید در طول هفته، سی دی مربوطه را نوشتار کنند.

به عقیده من، سی دی‌ها هم یکی از معجزات کنگره ٦٠ می‌باشند. چون  هر شخص با هر حس وحال و مشکلی سی دی هفته و یا سی دی پیشنهادی  کمک راهنمای خود را گوش کرده و نوشتار کند، مطمئناً راه‌حل مشکل و مسئله خود را خواهد یافت. گویی آن  سخنان خطاب به شخص اوست. این معجزه زمانی به بالاترین حد خود می‌رسد و بهبهترین شکل، خودش را نشان می‌دهد که به‌صورت کامل، بدون کم‌وکاست و بدونتغییر واژگان نوشته شود. نکته‌ای که در این مورد از کمک راهنمای گران‌قدرمآموختم و همواره به یاد خواهم داشت این است که:"هر کلمه بار معنایی خاصخودش را دارد، پس آن را همان‌گونه که هست بنویسید."

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

سی ,دی ,٦٠ ,کنگره ,خودش ,نوشتار ,سی دی ,کنگره ٦٠ ,خودش را ,دی هفته ,می‌رسد و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین فروشگاه ایران بهار من کسب رایگان بیت کوین از سایت فری بیت کوین James's blog خرید گن لاغری مردانه و زنانه John's collection riarefsoji آموزش تجارت الکترونیک bridfectmijo کار تیمی