محل تبلیغات شما
یادگیریمقوله وسیعی است و فقط شامل درس نیست؛ مانند یادگیری موسیقی، انواع ورزش،زبان‌های مختلف، یادگیری ایجاد ارتباط و . بنابراین یادگیری در زمینه‌های مختلف بسیار زیاد است و ما در زندگی دائما در حال یادگیری هستیم. همگی مادر کنگره  برای رهایی از اعتیاد و آموختن آموزش‌ها آمده‌ایم.
و اما ارتباط یادگیری با معرکه‌گیری؛ عوض کردن موضوع و تبدیل کردن موضوعبه چیز دیگر را معرکه‌گیری می‌گویند یعنی اشتباهی را که مرتکب شده‌ام درنظر نگیرم و به دنبال مقصر بگردم.

انسان‌ها عموماًمعرکه‌گیر هستند و به دنبال مقصر؛ که مصوب اشتباهاتشان را هر فردی دیگری جز خودشان بدانند که به دلیل نداشتن آگاهی و جهل و نادانی شروع به بهانه‌گیری می‌کنیم و وارد مسائل و افکار منفی می‌شویم، مثلاً مواردی که راهنمایان ما و یا مرزبانان می‌گویند برای ما اگر سخت باشد و قابل‌قبول نباشد شروع می‌کنیم به بهانه‌گیری و وارد حاشیه شدن که چرا راهنمای من این‌جوری صحبت کرد مندیگر سی دی نمی‌نویسم یا چرا مرزبانان مرا تحویل نگرفتند من دیگر جلسات راشرکت نمی‌کنم و صدها مسائل و افکار منفی دیگر و دائما از دیگران طلبکاریم؛ معرکه‌گیری این‌گونه اتفاق می‌افتد.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

یادگیری ,مرزبانان ,منفی ,دائما ,می‌گویند ,معرکه‌گیری ,و به ,به دنبال ,و وارد ,مسائل و ,و افکار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مخازن پلی اتیلن مازندران ، مخازن حجیم صنعتی با کیفیت کابین مهمان صبح وزوان arinenov نقد کره spamalaral ☣ ƓLAMOUR ƬHƐ LǀƑƐ☣ مجنون ترین لــــــیلـــــــی کتابخانه عمومی حبیب الله امامی نمین tosobesa