محل تبلیغات شما
جناب مهندس می‌فرمایند وادی‌ها مثل الفبا هستند و هرکس با توجه به آنها داستانخودش را می‌سازد. به عبارتی درک من از وادی و عملی کردن آن، می‌تواند دربهتر زندگی کردن من، تأثیر به سزایی داشته باشد.
همان‌طور که می‌دانیم وادی یک تا چهار ساختار فکری و ذهنی ما را می‌سازد. اما وادیپنج ساختارهای ذهنی را به عملیاتی تبدیل می‌کند و راهکارهای مناسب برایعملی کردن این ساختارها به ما می‌دهد.

"در جهان ما تفکر، قدرت مطلق حل نیست، بلکه توأم با رفتن و رسیدن، آن را کاملمی‌نماید." وادی پنج با صراحت کامل می‌گوید که باید حرکت کنی و تا حرکتنکنی، اتفاقی نخواهد افتاد. فکر و تفکر، به‌تنهایی حلال مشکلات ما نیست،برای رسیدن به نتیجه و حل مشکلات و یا درمان اعتیاد، باید حرکت نماییم.حرکت است که تفکرات ما را از تصاویر ذهنی به تصاویر واقعی در دنیای بیرونتبدیل می‌کند و ما را به مقصود می‌رساند. در جهان ما تفکر، قدرت مطلق حلنیست.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

وادی ,ذهنی ,حل ,تفکر، ,جهان ,می‌کند ,ما را ,تبدیل می‌کند ,را به ,وادی پنج ,می‌کند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

diapersmingne Joann's memory ویترین تاپس کالا آیین زندگی فرکانس تفکر (ارتعاش اندیشه) Edward's style آموزش ریاضی توسط استاد صدیقه حافظی perthorndathat . گروه کوهنوردی شهاب اردبیل