محل تبلیغات شما
باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند.
در وحله اول خوب باید به عمق مفهوم این جمله بپردازیم، به طوری که در واقع نقش وجودی خویش به طور قطع بسیار پررنگ است. چنان که برای یاری جستن هیچ عنصری بهتر از گوهر وجودی خویش از آنچه بر احوال ما وارد شده و تاثیر آن و نوع برخورد با آن موضوع را نمی توان جایگزین کرد. همانند شعله آتش که در لحظه اصابت، آن را به سرعت حس کرده و بیدرنگ بهترین عکس العمل را انجام می دهیم.
آنچه در این مقاله باید به آن اشاره کرد این است که جناب مهندس دژاکام به تمام جوانب اعتیاد احاطه کامل داشتند و از این جهت ایشان از دیدگاه تمامی مصرف کنندگان، همان خویشتن خویش بود که با تفکر بر صورت مسئله اعتیاد به یاری خود ( کل مصرف کنندگان ) شتافت و در رفع این معضل با افتخار پرچم پیروزی را بر قله تفکر برافراشت. براستی ایشان طلایه دار یاری رسان به گم کردگان راه روشنایی هستند.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

خویش ,یاری ,اعتیاد ,راه ,مصرف ,آنچه ,وجودی خویش ,باید به ,خویشتن خویش ,که در ,از دیدگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Anime & Roman فروشگاه اینترنتی پرشام fairoepsicam utthrowciamon گیلانِ من، املشِ من brochourelka fafilijee prefeqmove مشاوره روانشناسی معرفی محتوی تولیدی، رمان ها و داستانهای علمی-تخیلی و اشعار مهدی بصیرت نیا