محل تبلیغات شما
اواسطسفر اول مسافرم وارد کنگره شدم. قبل از حضورم، مسافرم بااینکه می‌توانستسی دی‌ها را در ماشین و تنها گوش کند ولی کامپیوتر را که نزدیک آشپزخانهبود روشن می‌کرد. عمداً می‌خواست من هم مطالب را گوش کنم ولی به‌هیچ‌عنواننمی‌توانستم ارتباط برقرار کنم و نه تنها برداشتی نداشتم بلکه با شنیدنمطالب عصبی هم می‌شدم و از مسافرم خواستم که هر وقت تنها بود سی دی گوش کند.
بعد از حضورم به‌مرور سعی کردم ارتباط با مطالب برقرار کنم ولی بازهم نوشتنسی دی‌ها سخت‌ترین کار برای من بود. یادم هست یک روز دلایل زیادی برایخلاصه نوشتن یا ننوشتن آنها برای راهنمای خوبم سرکار خانم فریده آوردم.ایشان حرف‌های من را با دقت گوش کردند و در پایان گفتند شما باید سی دی‌هارا کامل بنویسید بدون اینکه حتی یک واو جا بیفتد، در غیر این صورت باید سهبار از هرکدام بنویسید. در آن لحظه دنیا روی سرم خراب شد و با خودم گفتمچطور راهنمای من باوجود مشکلاتی که دارم تا این حد به من سخت می‌گیرند واین منصفانه نیست. ولی فرمان‌برداری کردم، با دلخوری می‌نوشتم ولی کامل.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

ولی ,سی ,دی‌ها ,مطالب ,کنم ,مسافرم ,سی دی‌ها ,کنم ولی ,گوش کند ,برقرار کنم ,دی‌ها را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلترپرس شرکت صنعتگران فیلتر زندگان تامین وثیقه جهت دادگاه . تامین سند ضمانت جهت دادگاه yummy city هک بزرگ و کوچک نمیشناسد (انواع هک ها) به ملودی ثبت شرکت - مشاوره ثبت شرکت تفریحی|سرگرمی|دانلود موزیک وبگاه رسمی سعید کافی انارکی - ((ساربان)) pronoberex pebarafi