محل تبلیغات شما
به عقیده من جشن گلریزان شناخت خود ماست و نقطه‌ای است برای خارج شدن ازتاریکی‌ها و رسیدن به روشنایی و مقابله با ترس‌های وجودی‌مان و به‌نوعی حال خوش خریدن برای خود. جناب آقای محسن زهرایی در بیتی از شعر خود می فرمایند:

" آنکه عمری بی‌دلان را نقطه پرگار بود     کشتی گم‌گشتگان را ساحلی هموار بود "

من با پرداخت وجه در گلریزان که حکم مادی دارد مانند قطره‌ای کوچک هستم در یک اقیانوس بزرگ؛ برای استحکام بخشیدن پایه‌های مالی و بقای کنگره برای نسل‌های آینده وهمنوعانی که در دام اعتیاد گرفتار شدند تا حریم خانه و خانواده را به سمتمهر و محبت سوق دهند و کلبه‌های تاریکی که در آنها نور در اثر اعتیاد رانده‌شده را به روشنایی هدایت کنند.

بسیار انسان‌هایی که در این باتلاق فرورفته بودند و ناامید بودند به زندگی دوباره امیدوار شدند و همه اینها را مدیون کنگره ۶۰ هستیم و چه‌بسا باید قدرشناس و سپاسگزار باشیم و این راه را برایدیگران هم هموارسازیم تا از این دریای بیکران علم و آگاهی و دانایی بهره‌مند شوند و به درمان و رهایی قطعی برسند.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

گلریزان ,بودند ,روشنایی ,اعتیاد ,کنگره ,فرورفته ,که در ,را به ,به روشنایی ,در این ,این باتلاق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله تفریحی Kristin's info William's receptions . یه آسمون آبی Reinaldo's collection سولفان کلوپ redfcatohorn mekafdilua فنون رزمی