محل تبلیغات شما
کل مبحث کمک من به کنگره و کمک کنگره به من مانند هر ساختار دیگری از یکمثلث تشکیل‌شده است که یک ضلع آن کمک کنگره به من و ضلع دیگر کمک من بهکنگره و قاعده و ضلع سوم هم چگونگی و نوع کمک کردن است.

در هر ساختاری دادوستد وجود دارد؛ حتی در رابطه خداوند با مخلوقاتش هم اینمسئولیت دوطرفه است. جناب مهندس، بنیان کنگره ۶۰ بارها فرموده‌اند که مادر هرلحظه؛ چه در سفر اول و چه در سفر دوم در هر جایگاه خدمتی؛ کمکراهنما، مرزبان، دیده‌بان و . که باشیم حساب ما با کنگره صفر است.

زمانی درماناعتیاد و اینکه روزی یک فرد مصرف‌کننده بتواند قطع مصرف کند و آن‌قدر بهتعادل برسد که بتواند به زندگی عادی برگردد، آرزویی محال و کابوسی شیرینبود. روش درمان D.S.T که خالق و مبتکر آن جناب آقای مهندس دژاکام بنیان‌گذار کنگره ۶۰ می‌باشند که با هیچ روش دیگری قابل قیاس نیست و داروی شفابخش ‌O.T یا اوپیوم تینکچر که بر پایه و خواص دارویی و طبیعی اوپیوم که شاملبیش از ۲۵ آلکالوئید شناخته‌شده است و به‌عنوان کامل‌ترین و کم‌خطرترین دارو برای درمان مواد مخدر است، در کنار علم و دانش کنگره موجب تغییرات شگرفیدر جسم، روان و جهان‌بینی افراد درمان شده است. کمک‌ها و خدمات ارائه‌شدهدر کنگره درب‌های رحمت الهی است که بر گم‌گشتگانی که سالیان سال اسیر تاریکی و درگیر با نیروهای اهریمنی بودند، گشوده گردید و به آنها حیات دوباره بخشید. حالبهای این‌همه نعمتی که کنگره به من بخشیده است چه می‌تواند باشد؟

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

کنگره ,درمان ,ضلع ,یک ,الهی ,روش ,کنگره به ,به من ,چه در ,در سفر ,و ضلع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

★My Little Pony★ سیستم حفاظتی و نظارتی شرکت پرشین نوین گستر شاندیز PNG.CO کسب و کار اینترنتی و اطلاع رسانی centsigoosla غار هوپکا شماره 1 *♥ღ یـــــــگانه ღ♥* hornwholrefil دانشگاهی برای شما ۩۞۩ اللهم عجل لولیک الفرج ۩۞۩