محل تبلیغات شما
خانواده یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نهادهای تشکیل‌دهنده‌ی یک جامعه است و جامعه‌ایسالم است که متشکل از خانواده‌های سالم باشد بنابراین مبحث سلامت خانوادهچه به لحاظ جسمی و چه به لحاظ روحی و روانی، مبحثی بسیار مهم است و نقطه‌یشروع هر فرد برای تأثیرگذاری مثبت در رشد اجتماع، از خود و خانواده‌ی اوست. هرگاه یکی از افراد خانواده، گرفتار یک معضل شود کل اعضای خانواده بایددر کنار او در تلاش باشند تا قبل از سرایت آن به اجتماع، راهکار مناسب راپیداکرده و بستر مناسب را ایجاد کنند که آن مسئله هرچه زودتر حل شود.البته درست است که ابتدا خود شخص باید تمام تلاش خود را بکند و مسئولیتاصلی بر عهده‌ی خود او خواهد بود اما در درجه‌ی دوم، خانواده‌ی او می‌تواندنقش بسیار سازنده‌ای را ایفا کند و به حرکت شخص سرعت و استحکام بخشد.

در کنگره ۶۰ نیز، این موضوع مهم همواره مدنظر قرارگرفته شده و جایگاه ویژهتحت عنوان همسفر برای همراهی‌کنندگان یک مصرف‌کننده یا مسافر در نظر گرفته‌شده و امکانات بسیاری برای این بخش اختصاص داده‌شده است.

حال من به‌عنوان یک همسفر زمانی می‌توانم تأثیر مناسب و مطلوبی داشته باشم و نقش خودرا به خوبی ایفا کنم که این جایگاه را به خوبی بشناسم چراکه عدم شناخت من، نه‌تنها به رشد مسافر و احیای زندگی کمک نمی‌کند بلکه چه‌بسا موجبات سقوط و نابودی را نیز فراهم کند.

کبر؛ محرومیت از نور الهی -همسفر شهره

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی خصوصی هم سفران؛D.SAP

یک ,خانواده ,شخص ,مهم ,همسفر ,اجتماع، ,مناسب را ,است و ,به خوبی ,را به ,خود را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب علمی و تاریخی آسمان خدا انایوردم خطبه سرا .. وبلاگ نمایندگی چالوس wingmumeve گروه طرح و برنامه استان کردستان فیلم سوپر20016 Thomas's collection دانلود رایگان کتب دانشگاهی وحل المسئله